Turkish English

Kolaç İnşaat

Hakkımızda

KURUMSAL:

Şirketimiz; 2010 yılında İZMİR'de Aziz Mahmut KOLAÇ tarafından kurulmuştur. Müşterilerine daha yüksek standartlara sahip, yaşam kalitesini artırmaya yönelik inşaat yapım hizmeti vermek amacıyla yola çıkan şirketimiz, kısa sürede gerçekleştirdiği ilgi çekici projelerle beklentileri en iyi şekilde karşılayabileceğini göstermiştir.

"Herşey insanlar içindir" ilkesinden asla taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz inşaat faaliyetlerimizde, siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforu ön plandadır. Bu bakımdan son teknolojileri takip ediyor ve çağımıza uygun binalar inşa ediyoruz.

TARİHÇE:

1993 yılından 2005 yılına kadar geçen 12 yıllık süreçte yapı ve izolasyon malzemeleri ithalatı, dağıtımı ve uygulaması gibi konularda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşıladık.
2005 yılından itibaren hizmetlerimiz arasına hazır beton üretimi ve satışını da ekledik.
2010 yılından itibaren İzmir ve çevresinde konut ve toplu konut inşaat yapımı işlerini başarıyla gerçekleştirmeye başladık.

 

Misyonumuz; İhtiyaç duyduğunuz kaliteli ve güvenli yaşamı sizlere sunarken, aynı zamanda uygun maliyetli yaşam alanları tasarlayarak sizleri iki kere memnun etmektir.

Vizyonumuz; yeni hizmetlerimizle ulusal ve uluslararası pazarlarda büyüyerek değerini sürekli artıran bir kuruluş olmaktır.

 

Kalite, ekonomi, konfor, güven...

KALİTE: Projelerimizde kaliteye çok önem veriyoruz. İnşa ettiğimiz binaların kalitesi Avrupa standartlarındadır.

EKONOMİ: Sizin için en uygun maliyetle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bize ulaşın.

KONFOR: Konforlu bir yaşam istiyorsanız doğru adrestesiniz. Referanslarımızı inceleyerek inşa ettiğimiz yaşam alanlarındaki konforu görebilirsiniz.

GÜVEN: Güvenlik bir binada en önemli unsurdur. Herşeyden önce inşa ettiğimiz binaların depreme dayanıklı ve daha güvenli olması için daha fazla çalışıyoruz.